Apie mus

Mes esame nekilnojamojo turto technologijų ir investicijų bendrovė. Pagrindinė mūsų veikla – butų pirkimas ir pardavimas. Šiuolaikinės technologijos ir patirtis nekilnojamojo turto pardavimų srityje leidžia mums labai greitai apskaičiuoti realią buto rinkos vertę ir pateikti konkretų pirkimo pasiūlymą kiekvienam buto pardavėjui, avansą už perkamą butą sumokėti per keletą minučių, o butą nupirkti per kelias dienas, taip buto pardavimą paverčiant greitesne, saugesne ir patogesne alternatyva tradiciniam buto pardavimui.

Kaip mes tai darome?

Kiekvieną parduodamą butą vertiname individualiai ir labai atsakingai. Išsiaiškiname buto pliusus ir minusus, atliekame rinkos kainų analizę, priskiriame vieną iš 5 likvidumo reitingų ir suskaičiuojame realią rinkos kainą. Tik po išsamios analizės ir skaičiavimo sistemos išvadų pateikiame pirkimo kainą.

Kodėl mes tai darome?

Suprantame, kad atėjo pokyčių metas, todėl nenorime būti tik stebėtojai. Juolab, nenorime būti pralaimėtojai. Norime prisitaikyti prie besikeičiančios nekilnojamojo turto rinkos, kurti inovacijas ir pasiūlyti žmonėms modernius butų pardavimo ir pirkimo sprendimus.

Mūsų misija

Padėti kiekvienam savo klientui sudėtingą buto pardavimą paversti greita, saugia ir malonia patirtimi.