GARANTUS superka butus tiesiogiai iš pardavėjų, kai butą perką GARANTUS įmonė joks atlygis tame tarpe ir komisinis mokestis GARANTUS įmonei nemokamas.

Iš vidutinės buto rinkos kainos atimamas GARANTUS butų supirkimo aptarnavimo mokestis ir gaunama suma kurią gaunate į rankas. Aptarnavimo mokestis gali svyruoti nuo 6% iki 12%, tačiau vidutiniškai taikomas 8% aptarnavimo mokestį. Aptarnavimo mokesčio dydis priklauso nuo perkamo buto likvidumo.

Aptarnavimo mokestis tai suma į kurią yra įskaičiuoti šie kaštai ir išlaidos: darbo užmokestis, technologijų palaikymas, marketingas, pirkėjų paieška, buto pardavimas, įmonės marža.

Rinkos kaina skaičiuojama remiantis Registrų centre įregistruotais ir užfiksuotais realiai įvykusiais panašių butų sandoriais ir GARANTUS įmonės realiai įvykusiais pardavimais. Skaičiuojant atsižvelgiama į buto: vietą, namo statybos metus, namo tipą, aukštą, bendra namo aukštų skaičių, kambarių skaičių, buto plotą, langų kryptį, renovacijos, langų, durų, grindų, sienų, lubų, elektros, vamzdyno būklę, ar butas su balkonu, baldais, buitinė technika, vonios ir virtuvės santechnika ir kita.

Kai butą perka GARANTUS įmonė visus mokesčius notarui sumoka įmonė. Kai nupirkta butą parduoda GARANTUS įmonė, tada visus notaro mokesčius sumoka pirkėjas.

Perkame butus su skolomis už nesumokėtas komunalines paslaugas: elektrą, dujas, šaltą - ir karštą vandenį, šildymą, daugiabučio administravimą, šiukšles ir t.t. Perkame - įkeistus butus: bankams, kredito unijoms, privatiems juridiniams ir fiziniams - asmenims. Perkame antstolių ir bankroto administratorių areštuotus butus už įvairių - įsipareigojimų nevykdymą. Padedame susitarti su antstoliais ir padengti skolas iki - pardavimo sandorio.

Perkame paveldėtus, paveldimus, su skolomis, areštuotus, įkeistus, išnuomotus, su blogais kaimynais, su blogomis emocijomis, nenaudojamus, apleistus butus ir bendrabučius. Kai skubiai perkamas kitas turtas; kai savininkas gyvena užsienyje ar kitame mieste; kai reikalinga slauga; kai yra sveikatos problemų; skyrybų ar dalybų atvejais ir panašiai.

Skolas sumoka GARANTUS ir tą sumą (lygią sumokėtai skolai) išskaičiuojame iš buto pirkimo kainos. Skolas taip pat gali sumokėti ir pats savininkas. Tokiu atveju, dažniausiai, sumokamas pradinis įnašas už butą lygus skolos dydžiui.